Az alegységek VGT anyagainak és társadalmi fórumainak listája
az alegység
anyagainak letöltése
a nyilvánosságra hozatal időpontja
a www.vizeink.hu honlapon
a társadalmi fórum
alegység VGT tervezet alegység VGT helyszíne időpontja a részt-
vevők
száma
1-1 Szigetköz 2009. szeptember 14. 2010. június 28. Ásványráró 2009. július 16. 69
1-2 Rábca és Fertő-tó 2009. szeptember 8. 2010. június 28. Kapuvár 2009. július 8. 44
1-3 Rába 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Sárvár 2009. július 13. 46
1-4 Marcal 2009. szeptember 13. 2010. június 28. Pápa 2009. július 14. 43
1-5 Bakonyér és Concó 2009. szeptember 13. 2010. június 28. Kisbér 2009. július 15. 23
1-6 Által-ér 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Tata 2009. július 6. 48
1-7 Gerecse 2009. szeptember 12. 2010. június 28. Esztergom 2009. július 7. 28
1-8 Ipoly 2009. szeptember 16. 2010. június 28. Balassagyarmat 2009. június 30. 44
1-9 Közép-Duna 2009. szeptember 16. 2010. június 28. Budapest 2009. július 2. 61
1-10 Duna-völgyi főcsatorna 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Kalocsa 2009. július 17. 36
1-11 Sió 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Szekszárd 2009. július 23. 32
1-12 Kapos 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Kaposvár 2009. július 27. 35
1-13 Észak-Mezőföld és Keleti-Bakony 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Székesfehérvár 2009. július 29. 51
1-14 Velencei-tó 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Gárdony 2009. július 16. 51
1-15 Alsó-Duna jobb part 2009. szeptember 17. 2010. június 28. Mohács 2009. július 9. 18
1-16 Felső-Bácska 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Baja 2009. július 15. 21
2-1 Felső-Tisza 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Vásárosnamény 2009. július 14. 19
2-2 Szamos-Kraszna 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Mátészalka 2009. július 15. 26
2-3 Lónyay főcsatorna 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Nyíregyháza 2009. július 16. 25
2-4 Bodrogköz 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Sárospatak 2009. július 9. 26
2-5 Tokaj-Hegyalja 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Sárospatak 2009. július 16. 32
2-6 Sajó a Bódvával 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Miskolc 2009. július 14. 50
2-7 Hernád, Takta 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Encs 2009. július 22. 30
2-8 Bükk és Borsodi-Mezőség 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Mezőkövesd 2009. július 21. 37
2-9 Hevesi-sík 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Heves 2009. július 20. 32
2-10 Zagyva 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Hatvan 2009. július 27. 43
2-11 Tarna 2009. szeptember 14. 2010. június 28. Gyöngyös 2009. július 15. 40
2-12 Nagykőrösi homokhát 2009. szeptember 15. 2010. június 28. Nagykörös 2009. július 6. 27
2-13 Kettős-Körös 2009. szeptember 13. 2010. június 28. Békés 2009. július 15. 30
2-14 Sebes-Körös 2009. szeptember 13. 2010. június 28. Vésztő 2009. július 16. 28
2-15 Berettyó 2009. szeptember 14. 2010. június 28. Berettyóújfalu 2009. július 24. 28
2-16 Hármas-Körös 2009. szeptember 13. 2010. június 28. Szarvas 2009. július 14. 22
2-17 Hortobágy-Berettyó 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Hajduszoboszló 2009. július 17. 31
2-18 Nagykunság 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Kisújszállás 2009. július 23. 49
2-19 Kurca 2009. szeptember 12. 2010. június 28. Szentes 2009. július 23. 26
2-20 Alsó-Tisza jobb part 2009. szeptember 14. 2010. június 28. Szeged 2009. július 22. 32
2-21 Maros 2009. szeptember 12. 2010. június 28. Makó 2009. július 21. 30
3-1 Mura 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Letenye 2009. július 20. 32
3-2 Rinya-mente 2009. szeptember 15. 2010. június 28. Csurgó 2009. július 8. 26
3-3 Fekete-víz 2009. szeptember 17. 2010. június 28. Pécs 2009. július 7. 36
4-1 Zala 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Zalaszentgrót 2009. július 9. 56
4-2 Balaton közvetlen 2009. szeptember 6. 2010. június 28. Siófok 2009. július 21. 83